Færgen

Færgen - firma transportowa powstała w 1866 roku na Bornholmie i przyjęła nazwę Nordic Ferry Service. W styczniu 2011 roku zmieniono nazwę na obecną - Færgen. Obsługiwane trasy istnieją pod nazwami AlsFærgen, BornholmerFærgen, FanøFærgen, LangelandsFærgen and SamsøFærgen. BornholmerFærgen 1.09.2018 roku zakończyło swoje kursy na Bornholm.

Trasy Færgen

AlsFærgen pomiędzy Fyn i Als. Promy z Bøjden do Fynshav kursują codziennie, w godz. 6:00-20:00, co dwie godziny. Podczas krótkiej, 50-dziesięcio minutowej podróży można na promie wypożyczyć rowery by zwiedzić piękną secenerię Als na dwóch kołach.

FanøFærgen. Na trasie Esbjerg-Fanø (Nordby) nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji biletów. Wystarczy przybyć na czas aby kupić bilet. Na wyspie Fano czekają liczne koncerty, festiwale. Fauna Fano jest unikalna. Szczególną uwagą cieszą się foki wokół wyspy. Rejs statkiem trwa około 12 minut.

LangelandsFærgen pływająca pomiędzy Spodsbjerg a Tårs. Na skrzyżowaniu z LangelandsFærgen, na trasie Spodsbjerg-Tårs, dwa promy zapewniają transport między Langeland i Lolland. Przy częstotliwości co godzinę lub większych, na promach zawsze można znaleźć miejsce na pokładzie.

SamsøFærgen - pomiędzy Kalundborg a Ballen. Niezależnie od tego, czy chcesz brać udział w festiwalach czy chcesz uprawiać ziemniaki, marchew czy fitness - Samsø ma wiele do zaoferowania. Trasa Kalundborg-Ballen trwa 1 godzinę 30 minut / 1 godzinę 20 minut.


Wstecz

Logo Færgen

Trasy promowe Færgen

Telefon Retravel.pl

Rezerwacja telefoniczna
Tel.: 65 526 20 88

Rezerwacja telefoniczna
pn-pt: 8:00-17:00, so: 9:00-13:00

© 2019 Retravel.pl   |   Bilety promowe w Polsce i Europie   |   Mapa serwisu   |   Nota prawna   |   Cookies

Rezerwacja biletów promowych / Informacja    tel.: 65 526 20 88